Miks just matkaauto?

Matkaauto valimiseks on mitmeid põhjuseid.

 

  • Viimaste aastate trendikam puhkuse viis.

Matkaautodega on varasemalt reisinud pigem eakad inimesed, kes kindlasti  väärtustasid oma aega ja vabadust rohkem kui noorem põlvkond. Tänapäeva maailmas kogub antud puhkuse veetmis viis üha populaarsust just noorte ja lastega perede seas, kes kindlasti on hakanud nautima vabadust ja sõltumatust piirangutest. Sõidukite mitmekülgsus, mugavus, kvaliteet, ökonoomsus ja uuenenud disain kutsuvad kogemuse ja elamuse saamiseks ennast proovima. Seda kõike saab nautida ka meie uutes KandleKaravani matkaautodes.

  • Tehnoloogia/mugavus nagu oma kodus

Matkaautoga kulgemine on ülimalt mugav. Täpselt nagu kodus oma mugava diivani peal lemmiksaateid vaadates, saad sama teha matkaauto pehmel sohval. Saad valmistada restorani väärilisi roogasid täisvarustuses kööginurgas, kus isegi  tippkokk sooviks hommikuti pannkooke keerutada. WC ja kuuma veega dušinurgad mahutavad kenasti ka kogukamaid inimesi. Laiad ja suured voodid on ka meie sõidukites sama pehmed nagu hotellides. Teele asudes võid terve oma elamise kaasa pakkida, kuna ruumi ja panipaiku on küllaldaselt.

  • Turvalisus ennekõike

Matkaautos ei kimbuta sind üldiselt ükski pandeemia ega nakkuskolle. See on igati turvaline ka varguste vastu. KandleKaravani sõidukid on varustatud erinevate vargavastaste seadmetega.

  • Kodukontor/e-õpe seal kus tahan!

Matkaautos saad tegeleda nii kooli kui tööasjadega ja seda tänu laialt arenenud tehnoloogiale. Mõte sellest, et saad olla juba homme näiteks mererannas, vaadelda päikesetõusu ja samal ajal alustada hommikust koosolekut või koolitundi ning õhtul juba Alutaguse metsade vahel korjata kukeseeni ja postitada kööginurgas valminud hõrgutisest pildike blogisse, kutsub Sind broneerima juba täna.